Переключиться на мобильную версию

СБУ передала в прокуратуру справу про розмитнення спірного газу

Служба безпеки України передала в Генеральну прокуратуру матеріали по кримінальній справі про заволодіння посадовими особами Національної акціонерної компанії Нафтогаз України 6,3 млрд. кубів транзитного газу.
Кримінальну справу передано в прокуратуру
Кримінальну справу передано в прокуратуру
АР

"На даний момент ця справа в Генпрокуратурі, де триває з'ясування усіх обставин, які були, але виключно цивільно-правовим шляхом", - сказав він.

Він переконаний, що, незважаючи на призупинення судом слідчих дій СБУ у справі, її розслідування буде продовжуватися.

Глава СБУ уточнив, що матеріали по справі знаходяться у заступника генерального прокурора Віктора Пшонки.

Наливайченко також заявив, що глава Секретаріату Президента України Віктор Балога не чинить на нього "ніякого впливу".

Відповідаючи на запитання народного депутата Василя Грицака (фракція Партії регіонів), Чи буде намагатися продовжувати впливати на вас глава Секретаріату Президента Балога у вашій діяльності голови СБУ?, Глава СБУ зазначив, що в нього відносини в Балогою "на Ви", ніякого впливу ".

"Якщо б був вплив, то, повірте, на цій трибуні ви, мабуть, чули б зовсім інше. Тому я не бачу ні підстав, ні можливостей про це говорити", - сказав він.

Нагадаємо, учора Кабмін надав СБУ документи, які стосуються розмитнення спірних між компанією RosUkrEnergo і НАК Нафтогаз України 11 млрд. куб. м. газу і необхідні у рамках розслідування кримінальної справи за фактом заволодіння посадовими особами НАК 6,3 млрд. куб. м. транзитного газу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь