Переключиться на мобильную версию

Коаліція просить Ющенка пояснити, чому Тарасюк не може очолити МЗС

Парламентська коаліція звернулася до Президента Віктора Ющенка з проханням "надати мотивовану відповідь" на пропозицію коаліції щодо призначення міністром закордонних справ Бориса Тарасюка.
Коаліція хоче бачити Тарасюка главою МЗС
Коаліція хоче бачити Тарасюка главою МЗС
razom.org.ua

Про це повідомили в блоці Наша Україна - Народна Самооборона.

У НУ-НС зазначили, що звернення підписали лідери трьох фракцій - Іван Кириленко (БЮТ), Микола Мартиненко (НУ-НС) і Ігор Шаров (Блок Литвина). За словами нунсівців, воно пов'язано з тим, що до цього часу коаліція не отримала від Президента відповідь.

"Однак, 17 березня 2009 року до Верховної Ради України надійшло Ваше подання про призначення міністром закордонних справ України Олега Шамшура, що, фактично, означає відхилення Вами пропозиції парламентської коаліції. Просимо Вас надати мотивовану відповідь на пропозицію парламентської коаліції щодо призначення Бориса Тарасюка на посаду міністра закордонних справ України", - йдеться у зверненні коаліції до Президента.

Як повідомлялося, сьогодні, 17 березня, Президент Віктор Ющенко вніс на розгляд Верховної Ради кандидатуру посла України в США Олега Шамшура на посаду міністра закордонних справ.

6 березня рада коаліції звернулася до Президента Віктора Ющенка з проханням внести кандидатуру Бориса Тарасюка на посаду міністра закордонних справ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь