Переключиться на мобильную версию

У Секретаріаті Ющенка вважають, що Тимошенко прикриває Черновецького

Президент Віктор Ющенко стурбований темпами поглиблення проблем у Києві. У його Секретаріаті закликають Кабмін на спеціальному засіданні розглянути ситуацію в Києві, роботу КМДА та звіт про виконання доручень Президента.
У СП вважають, що Тимошенко прикриває Черновецького
У СП вважають, що Тимошенко прикриває Черновецького
join.com.ua

Як заявив керівник Головної служби соціально-економічного розвитку Секретаріату Президента Роман Жуковський, за два тижні, що минули після наради у Президента, столична влада не зробила жодного кроку для вирішення порушених питань.

За його словами, вражають окремі ініціативи київської влади по введенню нових податків - за вхід або в'їзд на цвинтар, наявність у приміщеннях кондиціонерів, супутникових антен тощо.

"Наявність цих проблем і системних прорахунків у діях КМДА свідчить про реальну неадекватність і непрофесіоналізм дій столичної влади", - сказав Жуковський.

"Такі дії можливі лише за умови сильної підтримки, а отже, прикривання урядом поведінки столичної влади", - продовжив представник Секретаріату Президента України.

"Уряд повинен негайно розглянути на спеціальному засіданні ситуацію в Києві, роботу КМДА та звіт про виконання доручень Глави держави. Такі доручення було зроблено 4 березня під час наради з проблем Києва і роботи міської влади", - нагадав Жуковський.

Інакше, зазначив Жуковський, "суспільство отримає чергове переконання, що популісти таки знайшли один одного - Прем'єр-міністр і мер надзвичайно багато обіцяли суспільству і найменше звітували, особливо за останній період".

Як повідомлялося, фракція Блоку Литвина має намір ініціювати в Київській міськраді розгляд питання про недовіру меру Києва, голові КМДА Леоніду Черновецькому.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь