Переключиться на мобильную версию

Глава Тернопільської облдержадміністрації відкидає звинувачення БЮТ

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації, який також очолював список кандидатів в депутати облради партії Єдиний Центр, Юрій Чижмар відкидає звинувачення БЮТ у використанні адміністративного ресурсу.
Чижмар відкидає звинувачення БЮТ у використанні адмінресурсу на виборах в Тернопільську облраду
Чижмар відкидає звинувачення БЮТ у використанні адмінресурсу на виборах в Тернопільську облраду
news.te.ua

Про це повідомили в прес-службі обласної організації Єдиного Центру.

Як нагадали в прес-службі, Чижмар ще перед виборами зазначив, що адмінресурс під час виборчих перегонів не спрацює, оскільки “якщо на Тернопільщині адміністративно тиснути на населення – воно однозначно голосує інакше, це протест”.

Чижмар також зазначив, що адмінресурс був в кожній партії. Зокрема, вказав він, в списку кандидатів від БЮТ балотувалися начальник земельного управління, начальник КРУ, голова облради.

“Якщо рахувати кількість чиновників у всіх списках, то в БЮТ їх було більше всього. Але не потрібно перетворювати чиновника або так званий адмінресурс, в “бич Божий”, якого всі бояться. Це надумана річ, адже це такі ж кандидати”, - сказав Чижмар.

Отже, губернатор висловив переконання, що докорами у використанні адмінресурсу “БЮТ, який програв вибори, хоче звинуватити всіх у своїх гріхах, але тільки не себе в тому, що вони не працювали з населенням і втратили рівень довіри”.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь