Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Українці масово приймають громадянство Росії

У Москві біля управлінь Федеральної міграційної служби Росії спостерігаються багатолюдні черги вихідців із різних країн СНД, у тому числі і з України, які бажають терміново отримати російське громадянство, пише видання Сегодня.
Українці приймають російське громадянство
Українці приймають російське громадянство
zhitomir.info

Як пише Сегодня, мігранти квапляться, оскільки в умовах кризи іноземці першими потрапляють під скорочення, а з 1 липня припиняє діяти спрощений порядок отримання громадянства РФ громадянами СНД.

Таким способом могли скористатися, наприклад, ті, у кого було укладено шлюб з громадянином чи громадянкою Росії, чи є родичі в Росії. За цією процедурою громадянство можна було отримати протягом чотирьох місяців.

"Учора, прийшовши близько 9:00 в управління ФМС у Москві, я була вже 48-ою за списком", - розповіла Сегодня екс-мешканка Макіївки Наталя, яка нещодавно потрапила під скорочення в одній із московських фірм.

"Знаю, що люди займають чергу із 3 години ночі. Більшість тих, хто стоять у черзі, - з України. Спілкувалася з людьми зі східних областей, Криму, Рівного. Частина з них хочуть переїхати сюди жити до родичів. Чому я вирішила? У Москві більше можливостей нормально заробляти, виховувати дитину, а взагалі мені не подобається політика Ющенка", - заявила виданню уродженка України.

"Введення змін підштовхне людей швидше отримати громадянство Росії. Ми очікуємо ще більших черг", - заявив представник прес-служби Федеральної міграційної служби Росії Костянтин Полторанін.

У посольстві України в Росії також заявляють про зростання кількості заяв на вихід з українського громадянства на 30%, пише Сегодня.

"Закон про спрощене отримання російського громадянства діє з 2004 року, і щоразу його продовжували на рік, а цього разу - тільки на півроку. Люди побоюються, що після 1 липня дію закону продовжено не буде і замість декількох місяців на отримання громадянства необхідно буде 5 років", - пояснив прес-аташе посольства України в Росії Олег Волошин.

Нагадаємо, у грудні Президент Віктор Ющенко назвав одним із першочергових завдань законодавчого забезпечення недопущення подвійного громадянства в Україні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь