Переключиться на мобильную версию

Черновецький у плавках демонстрував свою фізичну і психічну форму

Сьогодні, 18 березня, Київський міський голова Леонід Черновецький на стадіоні Динамо продемонстрував свою фізичну форму і заявив, що психічно здоровий. Він має намір розповісти всьому світові, що «на Україну насувається фашизм».
Черновецький: Прерубквати поруч з психічно хворими людьми неможливо
Черновецький: Прерубквати поруч з психічно хворими людьми неможливо
Фото Дмитра Троценка/ Корреспондент.net

Зокрема, Черновецький пробіг 400 метрів, підтягнуся на турніку 15 разів і проплив 50 метрів у басейні.

Вийшовши з басейну, мер столиці також пограв мускулами перед журналістами та "групою підтримки" у складі близько 20 пенсіонерок.

Після цього він у плавках зробив коротку заяву в залі для переодягання: "Без зайвих розмов. Філософія моєї поведінки – хочу продемонструвати не лише киянам, а й усій Україні, що я фізично і психічно абсолютно здоровий ".

При цьому він звернув увагу на увімкнений у кімнаті телевізор, по якому демонструвалося засідання Верховної Ради, і продовжив: "Хочу продемонструвати, що демократії в Україні загрожує фашизм, тоталітаризм. Подивіться на цих людей, вони мене сьогодні судять і хочуть, щоб я усе своє життя провів за ґратами в психічній лікарні ".

Я абсолютно здоровий, адекватний. Я логічно мислю, філософськи. Я кандидат наук, колишній проректор по науці Київського державного університету. Я блискуче володію собою, своєю мовою

Черновецький підкреслив, що йому вже майже 60 років (Черновецький народився 25 листопада 1951 року), і заявив: "Я абсолютно здоровий, адекватний. Я логічно мислю, філософськи. Я кандидат наук, колишній проректор з науки Київського державного університету. Я блискуче володію собою, своєю мовою ".

Як пояснив мер він бігав, підтягувався і плавав для того, "щоб змити з України - моєї Батьківщини - весь бруд, який на неї виливають безвідповідальні політики, народні депутати України".

Крім того, Черновецький повідомив, що збирається найближчим часом заявити усьому світу про те, що відбувається в Україні з демократією.

" Сьогодні я звернуся до всіх послів усіх демократичних країн, не лише Європи, лідерів партій, Президента України, прем`єр-міністра, Януковича, Литвина, Симоненка, інших видатних політичних діячів з тим, щоб вони прокоментували весь жах того, що відбувається в Україні. Я звернуся також до мерів трьох найбільших міст Росії: Москви, Ленінграда, Самари. Я виступлю в приміщеннях їх парламенту перед їх народними депутатами. Я хочу, щоб всі знали: на Україну насувається фашизм, тоталітаризм", - сказав мер Києва.

За його словами, сьогодні Україна йде до того, що будь-якого політичного лідера, не тільки мера, можуть піддати "принизливій процедурі, доведено до самогубства". "Тому що перебувати поруч з психічно хворими людьми неможливо жодного дня, жодної години, жодної хвилини", - заявив Черновецький.

Як повідомлялося, 13 березня тимчасова комісія Верховної Ради з питань розслідування діяльності київської влади прийняла рішення про проведення психіатричної експертизи Черновецького. Виконавчий секретар Асоціації психіатрів України Семен Глузман заявив, що ніхто не має права примусити людину пройти таку експертизу, якщо немає відповідного рішення суду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь