Переключиться на мобильную версию

Російські прикордонники затримали нардепа Білоруса через технічні проблеми

Народного депутата України, віце-президента Парламентської асамблеї ОБСЄ Олега Білоруса було затримано в московському аеропорту через збій у роботі техніки.
Російські прикордонник пояснили, чому затримали Білоруса
Російські прикордонник пояснили, чому затримали Білоруса
gdb.rferl.org

Про це повідомив прес-секретар Посольства України в РФ Олег Волошин. Він зазначив, що затримання голови комітету Верховної Ради у закордонних справах, заступника співголови міжпарламентської комісії із співробітництва ВР України і Федеральних Зборів Російської Федерації Олега Білоруса під час проходження паспортного контролю сталося через збій у роботі техніки.

За його словами, Посольство України в Росії з сумом констатує факт неприємного інциденту при проходженні українською парламентською делегацією паспортного контролю в одному з аеропортів Москви, однак не вбачає в ньому цілеспрямованих дій з боку російських органів.

За інформацією представника посольства, що входить до складу делегації Білорус дійсно змушений був протягом близько 15 хвилин чекати перевірки своїх документів.

"Як з'ясували співробітники посольства, які зустрічали в аеропорту делегацію, неприємний інцидент, який відбувся, пов'язаний з технічними проблемами, що виникли у російських прикордонників при узгодженні списків української делегації. Наскільки відомо посольству, співробітники відповідних органів Росії принесли свої вибачення народному депутату за доставлені незручності", -- сказав Волошин.

Також дипломат підтвердив, що дійсно, як повідомив Білорус в коментарі українським ЗМІ, Посол України в Росії Костянтин Грищенко отримав запевнення від високопоставленого керівництва МЗС Росії про те, що у членів української парламентської делегації не буде жодних проблем при проходженні паспортного контролю на кордоні.

За даним фактом Посольством України підготовлена і направлена в МЗС РФ нота з проханням надати пояснення щодо цього інциденту.

"У цілому вважаємо, що цей інцидент не має стати приводом для чергового скандалу в українсько-російських відносинах", - заявив Волошин.

Як повідомлялося, сьогодні, 18 березня, у Москві має відбутися восьме засідання міжпарламентської комісії із співробітництва ВР і Федеральних Зборів Російської Федерації.

Нагадаємо, під час проходження українськими депутатами паспортного контролю виникла затримка з проходженням контролю народним депутатом України Олегом Білорусом. Його документи перевіряли 20 хвилин. Білорус висловив обурення щодо даного інциденту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь