Переключиться на мобильную версию

Опитування: Більшість українців проти іноземних військових баз на території країни

Більшість українців виступають проти розміщення іноземних військових баз на території їхньої країни.

Про це свідчать узагальнені результати річної програми соціологічних досліджень 2008 року Проект країни, представлені Київським інститутом проблем управління імені Горшеніна в середу.

За результатами дослідження, 79,1% українців виступають проти розміщення іноземних військових баз на території України, 9,3% - висловилися за це і 11,6% - не змогли відповісти.

У відповідь на запитання про те, яке рішення з питання перебування Чорноморського флоту Росії в Криму ви вважаєте доцільним, 42,6% висловилися за перебування ЧФ РФ до 2017 року, після чого його вивести з Криму. 21,8% висловилися за дострокове виведення ЧФ Росії, 17% - за продовження дії договору про базування російського флоту в Криму після 2017 року, 18,2% - не змогли відповісти і 0,9% назвали інший варіант.

Крім того, дослідження показало, що 46,4% українців на референдумі виступили б за нейтралітет України, 18,9% - проти нейтралітету, 16,7% - не голосували б і 18% не змогли відповісти.

На референдумі про вступ України в НАТО 43,6% українців проголосували б проти, 19,2% - за вступ, 18,3% - не голосували б і 18,9% - не змогли відповісти на це питання.

У свою чергу ставлення українців до вступу в Європейський Союз поступово змінюється в кращу сторону. Зокрема, 39,7% опитаних на референдумі підтримали б вступ України у ЄС, 22,5% - проти цього, 19,1% - не голосували б і 18,7% - не змогли відповісти на це питання.

Дослідження проводилося методом індивідуальних інтерв'ю та телефонних опитувань впродовж цілого року в усіх обласних центрах України, Києві та Севастополі.

Як повідомлялося, 71,6% громадян України вважають себе патріотами країни, 21,1% не можуть себе назвати такими, свідчать результати соцопитування, проведеного холдингом Research & Branding Group.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь