Переключиться на мобильную версию

ПФТС: Ринок "вчепився зубами" в 200 пунктів

У середу, 18 березня, за ситуацією на 13:30, серед компаній, за цінними паперами яких відбулися угоди, зафіксовано висхідний рух, повідомляє FundMarket.

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) знизився на 0.04%, досягши рівня в 19,56 пункту. Водночас, за розрахунками ГК ТАСК, індекс ПФТС упав на 0,30% - до 203,48 пункту.

Знову ми бачимо практично повну відсутність активності на ринку в першій половині дня. Навіть різко позитивний фон не викликає оптимізму у вітчизняних гравців. Ринок знайшов локальне дно близько позначки у 200 пунктів, і рухатися в будь-якому напрямку наразі не збирається.

Лідерство в торгах цього тижня по праву належить енергетикам, близькість зборів акціонерів і повідомлення ФДМ про початок продажу пакетів 5 енергетичних компаній вже у квітні сприяє росту як кількості угод, так і обсягів, хоча практично всі вони мають технічний характер.

Акції Дніпроенерго (ПФТС: DNEN) піднялися на 18.83% 5,8 млн грн, Центренерго (ПФТС: CEEN) - залишилися без змін в угодах з об'ємом 1,5 млн гривень.

Виключно завдяки падінню акцій енергетиків індекси показують невелике зниження. Хоча на ринку крім згаданих акцій в "мінусі" ніхто не торгується.

Піднялися в ціні акції наступних емітентів: OАО КБ Форум (ПФТС: FORM) (60%), ВАТ Крюківський вагонобудівний завод (ПФТС: KVBZ) (9.17%), АвтоКрАЗ (ПФТС: KRAZ) (1.69%), ВАТ Славутський солодовий завод ( ПФТС: SSOL) (139.73%).

Аналітик ГК ТАСК В'ячеслав Іванишин вважає, що відсутність ліквідності на фондовому ринку знижує активність торгів, і є основною причиною низької волатильності емітентів. "Збільшення активності ймовірно не відбудеться. У випадку відкриття американської торговельної сесії в негативній зоні може викликати невеликий розпродаж українських акцій", - зазначає експерт.

Водночас, експерти Конкорд Ессет Менеджмент вважають, що ПФТС сьогодні залишиться практично на тому ж рівні, хоча на ринку єврооблігацій продовжиться зростання, хоч і не настільки значне, як раніше. Вчора, на думку експертів, ринок українських єврооблігацій істотно зріс, завдяки оптимізму щодо отримання другого траншу МВФ, а також стабілізації на валютному ринку країни.

Американські ринки закрилися черговим зростанням індексів. Приводом для радості інвесторів і гравців стали макроекономічні дані, які показали значний приріст у секторі нерухомості. Число закладень нових будинків у лютому зросло на 22%, коли аналітики чекали зниження.

Dow Jones Industrial Average злетів на 178,73 пункту, або на 2,5%, до 7395,70 пункту.

S & P 500 закрився зростанням на 24,23 пункту, або на 3,2%, на позначці 778,12 пункту.

Nasdaq Composite зміцнився на 58,09 пункту, або на 4,1%, і закрився на позначці 1462,11 пункту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь