Переключиться на мобильную версию

Дело: Наша Україна відправляє співробітників у неоплачувані відпустки

Партія Народний союз Наша Україна відправляє в неоплачувані відпустки всіх співробітників регіональних виконкомів, включаючи їх керівників, пише видання Дело.

У розпорядженні Дела виявився лист, який було розіслано центральним комітетом НСНУ її обласним функціонерам, в якому повідомляється про необхідність розпустити керівні органи на 15 днів.

Наша Україна, згідно документу, має заборгованість по зарплаті перед працівниками виконкомів, крім того, вона не в змозі погасити податкові та орендні платежі.

Якщо проблеми не будуть вирішені до 1 квітня, центральний комітет партії обіцяє вживати дії у рамках норм чинного законодавства ".

Як пояснив газеті директор юридичної компанії Євроконсалтинг Вадим Настоящий, у цьому випадку законодавство передбачає оголошення про ліквідацію юридичної особи та продаж його майна для розрахунків по боргах.

Якщо ж НСНУ знайде можливість для виплати зарплати, вона може скоротити більшість співробітників виконкомів, зробивши їх існуючими лише на папері. У будь-якому випадку зв'язок між центральним апаратом та місцевими осередками буде втрачено, що фактично означає припинення існування партії як єдиного організму.

Виконуючий обов'язки голови Центрального виконавчого комітету НСНУ Олександр Ропотенко Делу повідомив, що проблеми з фінансуванням партії тривають вже кілька місяців. У свою чергу, заступник голови партії Зиновій Шкутяк сказав, що не в курсі цих проблем.

При цьому минулого тижня прес-служба НСНУ направила відкритий лист Ющенка з проханням вирішити проблеми з фінансуванням.

"Уже четвертий місяць співробітникам партії не платять зарплату, а в центральному офісі вимкнули світло й опалення. У центральному виконавчому комітеті немає телефонного зв'язку. При цьому заступники голови партії Зиновій Шкутяк та Ярослав Ющенко не можуть дати конкретної відповіді щодо подальшої долі партії і радять звертатися до Президента ", - йдеться у цьому посланні.

Як розповіла виданню головний редактор сайту НСНУ Галина Плачинда, "поки ми не отримали жодної відповіді від Президента, але, оскільки лист було надіслано 7 березня, а за законом на відповідь дається місяць, ми продовжуємо сподіватися на відповідну реакцію".

Дело пише з посиланням на джерело в НСНУ, що перебої з фінансуванням почалися, після того як на з'їзді 17 січня головою партії був обраний Віктор Ющенко замість В'ячеслава Кириленка. Останньому, за словами джерела, вдавалося забезпечувати безперебійне фінансування партії, підтримуючи контакти з представниками великого бізнесу.

Крім того, на фінансуванні НСНУ позначилося виключення з Ради партії Миколи Мартиненка, Олександра Третьякова і деяких їхніх соратників.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь