Переключиться на мобильную версию

Шамшур відмовився зустрічатися з Партією регіонів

Кандидат на пост міністра закордонних справ України відмовився зустрітися з народними депутатами від фракції Партії регіонів.
Герман: Це була цілком красномовна відповідь
Герман: Це була цілком красномовна відповідь
Корреспондент

Про це перед початком сьогоднішнього засідання парламенту повідомила народний депутат-регіонал Ганна Герман.

За її словами, вчора фракція ПР вирішила, що визначиться щодо кандидатури Шамшура на пост глави МЗС після того, як проведе з ним зустріч.

"Однак сьогодні, буквально 15 хвилин тому, Олег Шамшур зателефонував і відмовився від зустрічі з фракцією ПР", - зазначила Герман.

На уточнююче запитання журналістів, чи означає це що ПР не буде тепер голосувати за кандидатуру Шамшура, регіоналка зазначила, що відмовивши у зустрічі, він тим самим продемонстрував своє ставлення до найбільшої фракції ВР та мільйонів українців, які підтримують ПР.

"Це була цілком красномовна відповідь", - наголосила Герман.

Нагадаємо, учора повідомлялося, що посол України в США Олег Шамшур терміново вилетів до Києва з метою зустрітися з керівництвом усіх фракцій Верховної Ради і просити їх про підтримку його кандидатури на пост міністра закордонних справ.

17 березня, у день, коли Президент вніс на розгляд Ради кандидатуру посла України в США, фракція Партії регіонів одразу заявила, що не братиме участі у відповідному голосуванні.

Більше того, перший заступник голови фракції Олександр Єфремов у кулуарах Ради зазначив, що посли ряду держав зверталися до ПР з проханням підтримати Шамшура, але отримали негативну відповідь.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь