Переключиться на мобильную версию

Богословська вважає, що ПР втрачає південний схід країни

Народний депутат, член фракції Партії регіонів Інна Богословська вважає, що ПР необхідно провести термінову модернізацію.
Богословська закликає провести термінову модернізацію партії
Богословська закликає провести термінову модернізацію партії
АР

Про це вона заявила на черговому засіданні Центру соціально-консервативної політики (Україна), яке відбулося ввечері 18 березня в Києві, повідомили в Центрі.

Зокрема, Богословська зазначила, що Партія регіонів не є "ліфтом" для активних людей, які хочуть брати участь у політиці. Вона впевнена, що якщо партія терміново не модернізується, то "весь південний схід стане відкритим для інших проектів".

"Якщо зараз не закинути невід і не виловити в регіонах нормальних людей, країну просто розірве! Тим більше за умови, якщо до влади в США, не дай Бог, повернуться республіканці, у яких свій метод виходу з кризи - війна", - сказала Богословська.

Депутат закликала колег приступити до пошуку лідерів у регіонах та проведення тренінгів для утворення команд, "об'єднаних спільною ідеологією, а не за принципом вождізму".

Водночас, російський парламентарій Дмитро Саблін заявив, що якщо Росія закриватиме очі на те, що відбувається в Україні - вона підпише собі смертний вирок, але і Україна без Росії може опинитися перед загрозою розколу, - підкреслив він.

Як повідомлялося, 23,5% опитаних компанією Research & Branding Group готові проголосувати за лідера Партії регіонів Віктора Януковича на виборах Президента.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь