Переключиться на мобильную версию

Сьогодні Рада не голосуватиме щодо кадрових змін у Кабміні

Коаліція не досягла домовленості щодо кадрових змін в Кабінеті Міністрів, тому сьогодні, 19 березня, у Раді не відбудеться голосування стосовно призначення глави МЗС і ротації деяких інших міністрів.

Про це повідомило джерело в БЮТ. "Нам не вдається зібрати достатню кількість голосів для того, щоб провести кадрові ротації в Кабміні. Тому сьогодні ми не вноситимемо ці питання до порядку денного", - підкреслило джерело.

Інформацію про це підтвердили й у Блоці Литвина. Так, заступник голови фракції Блоку Литвина Сергій Гриневецький повідомив, що коаліція не домовилася про голосування щодо кадрових питань. "Ми не домовилися на даний момент остаточно щодо кадрових питань. Ми вважаємо, якщо є пропозиції щодо кадрових змін, то кандидат повинен зустрітися з кожною фракцією коаліції, а потім прем'єр-міністр має зустрітися з коаліцією та представити цю кандидатуру, щоб підсилити деякі моменти. Але на даний момент остаточного консенсусу не досягнуто", - сказав Гриневецький.

Він також додав, що кандидат на посаду міністра закордонних справ Олег Шамшур не зустрічався з Блоком Литвина. "Ми не отримували від нього жодних повідомлень і це неприпустимо", - зазначив Гриневецький. Депутат також прогнозує, що сьогодні не відбудеться голосування щодо кандидатури міністра закордонних справ та інших кандидатур.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь