Переключиться на мобильную версию

Ющенко вважає непотрібним засідання антикризового круглого столу в Раді

Президент України Віктор Ющенко виступає за будь-який діалог між гілками влади, але закликає політиків не ініціювати зустрічей, під час яких дублюватиметься обговорення вже досягнутих домовленостей.

Зокрема, коментуючи на прохання українських журналістів ініціативу проведення завтра в парламенті круглого столу, Ющенко підкреслив, що, з одного боку, будь-який контакт між вищим керівництвом держави є не зайвим. Але з іншого боку, вже сформовано формат таких зустрічей, зокрема, в Секретаріаті Президента. Президент підкреслив, що головною метою таких зустрічей має бути обговорення спільних дій влади, в тому числі щодо виведення країни з кризи.

"Я не заперечую проти діалогу, але очевидно, що тут ми маємо якесь дублювання. Я б хотів уточнити, які питання виносяться (на засідання круглого столу), можливо, там є якісь спеціальні завдання", - сказав Ющенко, зазначивши , що у випадку, якщо круглий стіл буде присвячено антикризовим заходам, то він не хотів би, "щоб ми дублювали, розтягували ці ініціативи по кабінетах. І, врешті-решт, із трьох-чотирьох центрів ніякого управління антикризовими заходами не було".

Ющенко сказав, що готовий при необхідності розширити формат зустрічей, які відбуваються у Секретаріаті Президента за участю прем'єр-міністра, голови ВР, керівника НБУ, лідера опозиції.

Водночас, він наголосив, що готовий до діалогу в будь-якому форматі, якщо ініціатори круглого столу ставили за мету обговорити будь-які інші питання, які не входять в коло вищезгаданого формату.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь