Переключиться на мобильную версию

ПР не виключає, що проголосує за призначення Шамшура

Партія регіонів за результатами зустрічі з Олегом Шамшуром може переглянути рішення фракції щодо його призначення на пост міністра закордонних справ України.

Про це заявив заступник голови фракції ПР Олександр Єфремов. Він також повідомив, що у Партії регіонів призначено зустріч з кандидатом на посаду глави МЗС. При цьому він зазначив, що час зустрічі Шамшура з ПР співпадає із часом зустрічі з фракцією БЮТ.

Стосовно цього лідер фракції БЮТ Іван Кириленко повідомив, що бютівці проведуть з Шамшуром "оперативну зустріч, а потім визначиться ПР".

Також Кириленко зазначив, що остаточне рішення щодо кандидатури Шамшура фракція прийме завтра, 20 березня, вранці, коли зберуться всі депутати-члени фракції.

"Сьогодні ми заслухаємо Олега Шамшура, поставимо йому запитання, а потім будемо визначатися і, думаю, в повному складі фракції ми це зробимо завтра вранці. Точно так само, як і НУ-НС, яка зустрілася з кандидатом на посаду міністра закордонних справ, і буде визначатися на окремому засіданні фракції відповідним голосуванням. Зараз у нас фракція не в повному складі, тому ми визначатимемося пізніше", - сказав Кириленко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь