Переключиться на мобильную версию

Херсонський завод підтвердив інформацію про скорочення, але пообіцяв повернути працівників

Керівництво Херсонського машинобудівного заводу підтвердило інформацію про розсилку 200 повідомлень про скорочення працівників підприємства, але обіцяє повернути їх усіх на виробництво відразу ж після прийняття обіцяних урядом програм.
Пікет працівників ХМЗ
Пікет працівників ХМЗ
vpered.org.ru

Зокрема, директор ХМЗ Сергій Грисюк повідомив, що вже з 23 березня підприємство відновить випуск сільгосптехніки, але рівень завантаження дозволяє забезпечити роботою тільки 360 співробітників ХМЗ з 1050.

За словами директора, планується планове завантаження - до 5 млн. гривень товарної продукції в місяць із наростанням показників до кінця року.

За інформацією Грисюка наказ про скорочення буде анульовано і люди повернуться на підприємство відразу ж після затвердження і прийняття урядом програм про підтримку галузі сільгоспмашинобудування, анонсовані Кабміном під час засідання з питання ХМЗ.

Також директор зазначив, що зараз адміністрація проводить реструктуризацію потужностей підприємства під наявне завантаження, а з перспективами скорочень персоналу буде визначатися у ході процесу реструктуризації.

Як повідомлялося, раніше сьогодні представник профкому Петровець Леонід Немченок повідомив про масову розсилку працівникам ХМЗ повідомлень про скорочення. З точки зору профспілки такі дії адміністрації заводу суперечить колективному договору, який існує між власником підприємства і трудовим колективом.

З початку лютого працівники Херсонського машзаводу проводили акції протесту, вимагаючи виплати 5,5 млн. грн. боргів по зарплаті. 3 лютого вони захопили адміністративну будівлю заводу, а 2 березня - одне з приміщень Херсонської обласної держадміністрації.

Учора, 18 березня, робочі ХМЗ знову пікетували Херсонську облдержадміністрацію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь