Переключиться на мобильную версию

Міліція спіймала бізнесмена, який украв у Києва гроші на ремонт будинків

Днями працівники податкової міліції Голосіївського району столиці затримали 39-річного директора ТОВ, який з червня 2008 року перебував у всеукраїнському розшуку.
Доступ до бюджетних коштів столиці виявився непереборною спокусою для бізнесмена
Доступ до бюджетних коштів столиці виявився непереборною спокусою для бізнесмена
news

Як повідомили в прес-центрі Державної податкової адміністрації в Києві, товариство було засноване в 1996 році. Займалося роздрібною торгівлею будматеріалів і металом, а також надавало ремонтно-будівельні послуги.

Протягом багатьох років директор цього ТОВ вів легальний бізнес. Проблеми почалися, коли підприємство виграло тендер на проведення будівельно-монтажних робіт з реконструкції та обладнання житлових будинків у Деснянському та Оболонському районах столиці, який проводився районними державними адміністраціями.

Доступ до бюджетних коштів столиці, як зазначили податківці " виявився тією непереборною спокусою, перед якою не встояв досвідчений бізнесмен".

Злочинна схема мала потребу в залученні до угоди інших підприємств і організацій - низки столичних житлово-комунальних підприємств, підрядників, постачальників.

"Однак друзі знайшлися швидко. Співучасники активно" надавали послуги "," виконували роботи ", виписували один одному безліч документів, тобто переводили в готівку через" фіктивні "фірми бюджетні кошти", зазначили в прес-центрі столичної податкової.

У результаті, директор протягом декількох місяців зміг ухилитися від сплати податку на прибуток та податку на додану вартість на загальну суму понад 2,8 млн. гривень.

23 червня 2008 року щодо директора ТОВ податківцями Голосіївського району Києва було порушено кримінальну справу за фактом навмисного ухилення від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах, за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Запобіжним заходом було обрано підписку про невиїзд. Але, злякавшись відповідальності, підприємець вирішив втекти. Його відразу ж було оголошено в розшук. Днями на орендованій квартирі зловмисника затримали. У даний час він знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання МВС у Києві.

"Нами зібрана вся необхідна доказова база, яка підтверджує шахрайські дії затриманого. Найближчим часом справу буде передано до суду", - зазначив начальник ДПІ у Голосіївському районі Олександр Кондрашов.

У прес-центрі також повідомили, що за 2 місяці поточного року зусиллями співробітників податкової міліції Києва розкрито 161 злочин у сфері оподаткування, у тому числі 156 тяжких злочинів, з яких 77 злочинів - ухилення від сплати податків, все - в особливо великих розмірах (ч . 3 ст. 212 КК України).

Завершено провадження та направлено до суду 40 кримінальних справ, з числа порушених по злочинах, розкритих співробітниками податкової міліції. За ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах до суду направлено 8 кримінальних справ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь