Переключиться на мобильную версию

Тимошенко побажала Баррозу успіхів під час виборів президента Єврокомісії

Україна висловлює повну підтримку кандидатурі Жозе Мануеля Баррозу щодо переобрання його на другий термін на посаду президента Європейської Комісії, заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.
Тимошенко побажала Баррозу успіхів
Тимошенко побажала Баррозу успіхів
novynar.img.com.ua/img/forall/a/541/78

Про це український прем’єр-міністр заявила, перебуваючи у Брюсселі, де брала участь у саміті Європейської народної партії як лідер партії Батьківщина.

Тимошенко зазначила, що хоча Україна і не є членом Європейського Союзу, глава українського уряду заявила, що Київ "висловлює повну підтримку панові Баррозу" щодо обрання його на другий термін на посаду президента Єврокомісії.

"Я хочу побажати йому успіхів на цих виборах", - сказала вона.

На початку червня пройдуть вибори до Європейського парламенту, після чого, як планується, мають відбутися вибори глави Єврокомісії. Кандидат на посаду голови Європейської комісії призначається урядами країн-членів ЄС і затверджується Європейським парламентом. Термін дії його повноважень – п’ять років.

Як повідомлялося, Юлія Тимошенко сьогодні, 19 березня, відвідала Брюссель де взяла участь у саміті Європейської народної партії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь