Переключиться на мобильную версию

Блок Литвина не готовий підтримати кандидатуру Шамшура

Блок Литвина не готовий підтримати кандидатуру Олега Шамшура на посаду міністра закордонних справ і закликає провести консультації щодо його призначення, пише Українська правда.
Олег Зарубінський
Олег Зарубінський
newsru.ua

Про це заявив депутат від Блоку Литвина Олег Зарубінський в ефірі 5 каналу.

Як зазначив Зарубінський, "його не знають, і багато років він відсутній в Україні. Очевидно, щоб Верховна Рада схвалила цю кандидатуру, повинні бути серйозні консультації, і депутати не повинні голосувати за кота у мішку", повідомляє Українська правда.

Депутат упевнений, що "95 відсотків членів парламенту ніколи його не бачили, не чули, а мало хто й прізвище його знає. Тобто, у нас немає ніяких особистих претензій до пана Шамшура, але ми б хотіли знати його позиції, його бачення, його розуміння, його вміння вирішувати конфліктні ситуації".     

"Уявить собі парламент, який голосує за кандидатуру, не знаючи, що це за людина. Це можливо тільки в Україні - кого подали за того й голосують", - заявив Зарубінський.

Крім того, депутат підкреслив, "блок Литвина не голосує за котів у мішку".

Як повідомлялося, голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявив, що Президент України Віктор Ющенко відповідно до регламенту ВР повинен представити в парламенті кандидата на посаду міністра закордонних справ.

У той же час, коментуючи заяву Ігоря Шарова про те, що фракція БЛ ухвалить рішення щодо Шамшура після щорічного звернення Ющенка до Ради, Литвин підкреслив, що особисто він не є прихильником того, щоб пов'язувати кадрове питання з виконанням Президентом України його конституційного обов’язку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь