Переключиться на мобильную версию

Хорошковський: Сьогодні - газ, завтра - приватний будинок, завод

Перший заступник голови СБУ Валерій Хорошковський в інтерв'ю газеті Kyiv Post, яке публікує журнал Корреспондент та Kyiv Post, розповів про своє бачення конфлікту навколо розмитнення спірних 11 млрд. кубів газу.
Хорошковський: Наступним кроком буде телеканал, приватний будинок, завод
Хорошковський: Наступним кроком буде телеканал, приватний будинок, завод
newsru.ua

Відповідаючи на запитання про те, чому він бере на себе розслідування справи про незаконний відбір газу його бізнес-партнера Дмитра Фірташа, Хорошковський відповів, що встигли створити якийсь міф, у якому всі продовжують жити.

"Валентин Олександрович (Наливайченко, голова СБУ - ред.) у той день (4 березня, коли СБУ спробувала провести обшук у Нафтогазі - ред.) був у відрядженні. Я був просто старшою посадовою особою, якій довелося відповідати на ці запитання. Я взяв на себе публічну функцію викладу ситуації в СБУ - це факт. Після цього всі почали говорити, що я веду розслідування ", - заявив Хорошковський.

Заступник глави СБУ пояснив, у чому, на його думку, полягає конфлікт інтересів у даній ситуації.

"Весь конфлікт інтересів полягає у тому, що я не сприймаю тиску на приватну власність. Я навіть не обговорюю, чий це газ і кому він потрібен. Але коли на державному рівні робиться фактично рейдерська атака, то я перепрошую, Ви хочете жити у такій країні? Я - ні. Тому що наступним кроком буде телеканал, приватний будинок, завод ", - заявив Хорошковський.

Крім того, чиновник в інтерв'ю Kyiv Post заявив, що "у нього немає спільних грошей" у газовій галузі.

"А якщо ми хочемо говорити по суті справи, то я б відразу сказав, чи є у мене внутрішній конфлікт інтересів чи ні. Конфлікт інтересів - це коли спільні гроші. У мене немає у газі спільних грошей", - заявив заступник голови Наливайченка.

Повноформатне інтерв'ю з першим заступником голови СБУ Валерієм Хорошковським читайте у № 10 журналу Корреспондент від 20 березня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь