Переключиться на мобильную версию

Корреспондент: Українським чоловікам стає престижно працювати нянями

На зміну няням-жінкам, гранично затребуваними українським середнім класом, а тому ним ж і розпещеним, приходять модні і наразі невибагливі гувернери-чоловіки, пише в останньому номері тижневик Корреспондент.
Українці все частіше хочуть бачити біля своїх дітей вихователя-чоловіка
Українці все частіше хочуть бачити біля своїх дітей вихователя-чоловіка
Корреспондент

Останній писк моди в багатих сім'ях - няня з Філіппін або Китаю. Однак з часом серед мам і бабусь у подвір’ях, парках і стадіонах все частіше будуть з'являтися няні-чоловіки, або гувернери.

Саме гувернера, а не гувернантку, тепер шукають найбільш просунуті українці. "Це не розкручена тенденція, - розповіла Корреспонденту Ольга Білокур, директор столичного агентства Сімейний сервіс. - Так само, як у нас філіппінки з'явилися нещодавно, так і гувернери - останні півтора року".

Більшість співвітчизників, які зі шкіри лізуть, щоб знайти дитині няню, ще не можуть відмовитися від стереотипів, і в чоловіку, який пропонує себе в ролі домашнього вихователя, перш за все бачать приховане зло, пише видання.

"Побоюються злодіїв, педофілів і подібних особистостей, - каже 31-річна киянка Анна Марнауз, продакшн-менеджер столичного журналу, яка, за її словами, ніколи б не погодилася взяти гувернера для своєї дев'ятирічної дочки. Хоча одразу додає, що шанси потрапити на "нечистоплотний примірник" з гувернантками-жінками, особливо беручи на роботу незнайому людину з агенції, теж високі.

Людмила Захарова, директор столичного агентства з підбору домашнього персоналу Господиня, впевнена, що потрібен поштовх, і чоловіків-гувернерів швидко візьмуть в обіг. "Якщо один візьме, відразу почнуть повторювати", - стверджує вона. За вісім років роботи замовлення на гувернерів-чоловіків їй надходили всього три рази, і знайти відповідні кандидатури було "важкувато", зазначила вона в інтерв'ю Корреспонденту.

"Чоловіки не вважають цю роботу чоловічого, в цьому вся проблема", - говорить вона. "(Але взагалі) ті, хто хочуть, щоб хлопчик в родині виховувався по-чоловічому, беруть гувернера, - додає Захарова. - Щоб не хлюпіком була дитина".

Особливо доречний чоловік-гувернер у сім’ях, де жінки виховують синів самі, кажуть рекрутери домашнього персоналу. "Вони (діти) бачать чоловічу поведінку", - пояснює Захарова. До того ж економія: і гувернер, і охоронець, і водій в одній особі, підкреслює Корреспондент.

Про гувернера-водія в родині Сніжани Єгорової та Антона Мухарського, а також колишніх офіцерів та вчителів фізкультури, які зараз виховують чужих дітей, - читайте в № 10 журналу Корреспондент від 20 березня 2009

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь