Переключиться на мобильную версию

МВС спростовує факт причетності до розгрому наметового містечка на Майдані

Міністерство внутрішніх справ заявило, що не має відношення до розгрому наметового містечка руху Геть усiх на Майдані Незалежності в Києві.
Усе, що залишилося від наметового містечка
Усе, що залишилося від наметового містечка
bratstvo.info

Зокрема, в МВС повідомили, що "окремі ЗМІ поширили заяву однієї з громадських організацій про те, що нібито міліція розправляється з протестуючими групами по всій країні".

За словами міліції, як приклади наводяться факти нападу сьогодні вночі групи невідомих осіб на наметове містечко на Майдані Незалежності в Києві, а також напад іншої групи на працівників машинобудівного заводу напередодні в Херсоні, до яких нібито причетні працівники органів внутрішніх справ.

"МВС заявляє, що співробітники міліції не мають до цього інциденту жодного відношення. Відповідні факти задокументовано. Наразі триває перевірка обставин цих подій і встановлення причетних до них осіб.

Водночас, міліція закликала представників громадських об'єднань утриматися від безпідставних звинувачень на адресу міліції.

Нагадаємо, партія Братство повідомила, що сьогодні вранці, близько 5:00, невідомими в камуфляжі було розгромлено наметове містечко руху Геть усiх на Майдані Незалежності.

Братство зазначило, що погром було здійснено протягом двадцяти хвилин, і співробітники міліції не втручалася у те, що відбувається.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь