Переключиться на мобильную версию

Черновецький: Геніальність завжди межує з божевіллям

Мер Києва Леонід Черновецький виключає проходження ним психіатричної експертизи.
Україна геніїв не любить...
Україна геніїв не любить...
chernovetskiy.com.ua

Про це він сказав під час зустрічі з послом Росії Віктором Черномирдіним.

"Звичайно, я ніколи ні на які експертизи не піду, це моє принципове рішення", - сказав він.

При цьому він висловив побоювання, що у випадку, якщо його все-таки змусять пройти таку експертизу і за її результатами визнають недієздатним, то його можуть усунути з посади голови Київміськадміністрації.

"Жах полягає у тому, що наше законодавство передбачає насильне відсторонення від посади, якщо експертиза визнає мене недієздатним. Зрозуміло, як буде робитися експертиза", - поскаржився мер послу.

Він також повідомив, що 19 березня він отримав листа від Міністерства охорони здоров'я з проханням пройти таку експертизу.

"Жах полягає у тому, що наше законодавство передбачає насильне відсторонення від посади, якщо експертиза визнає мене недієздатним ".

У зв'язку з цим мер запитав у Чорномирдіна, чи немає у нього сумнівів у його психічному стані, додавши при цьому, що не боїться ніяких експертиз.

За його словами, всі здатні люди мають причуди.

У якості прикладів він назвав письменника Федора Достоєвського і вченого Альберта Ейнштейна.

"Геніальність завжди межує з божевіллям - це чиста правда. Немає ні одного видатного політика, бізнесмена, економіста у світі, який не був би дивним", - вважає Черновецький.

Також він повідомив, що має рейтинги політичного впливу в країні, згідно з якими він входить у десятку найбільш впливових людей України і впевнений, що його вплив буде тільки рости.

У зв'язку з цим він закликав Черномирдіна дати оцінку подіям в Україні, що стосуються таких репресій проти нього особисто.

"Немає ні одного видатного політика, бізнесмена, економіста у світі, який не був би дивним".

Крім того, з аналогічним проханням мер звернувся до лідерів політичних сил, у числі яких прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Він нагадав, що Тимошенко у свій час пройшла через в'язницю, але вважає, що можливе перебування у психіатричній лікарні страшніше в'язниці.

"А зробити з мене божевільного для нинішньої влади не проблема", - підкреслив він.

Водночас мер запевнив, що вітає будь-які перевірки з боку вищих органів державної влади в Київміськадміністрації і Київській міській раді.

Як повідомлялося, народні депутати, члени фракції БЮТ звернулися до ГПУ з проханням порушити кримінальну справу щодо Черновецького та його зама Євгена Червоненка за "протиправне застосування зброї і що викликає поведінку при виконанні ним функцій охоронця Віктора Ющенка".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь