Переключиться на мобильную версию

Кримінальний авторитет Упир продавав українок в сексуальне рабство

Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС в Житомирській області та бійці спецпідрозділу Сокіл затримали в Житомирській області кримінального авторитета на прізвисько Упир і ще 2 чоловіків за підозрою в організації каналу вивезенн.
Міліція затримала Упиря за підозрою у вивезенні за кордон жінок для сексуальної експлуатації
Міліція затримала Упиря за підозрою у вивезенні за кордон жінок для сексуальної експлуатації
reuters

Про це повідомила прес-служба ГУБОЗ МВС.

Дівчат вивозили за підробленими документами, при цьому їм обіцяли працевлаштування за кордоном, а насправді продавали в сексуальне рабство.

За даними прес-служби, в результаті таких дій постраждали близько 100 жінок, переважна більшість з яких є жительками Житомирської області.

На сьогоднішній день частина жінок вдалося повернути в Україну, деякі з них після сексуальної експлуатації за кордоном стали інвалідами, деяким дівчатам вдалося втекти з рабства самим або вийти заміж, після чого з рабства їх викупили їхні чоловіки.

Однак більшість жінок до сих пір примусово працює в нічних розважальних закладах, зокрема, Барселони (Іспанія).

Українська міліція звернулося до іноземним колегам з проханням надати сприяння в поверненні жінок в Україну та затримання всіх осіб, причетних до їх продажу в сексуальне рабство.

Співробітники міліції під час обшуку у Упиря виявили саморобний вогнепальний пристрій у вигляді кулькової ручки, три запали до бойової гранати, наркотичні речовини та підроблені документи.

Оперативники відпрацьовують корупційні зв'язки затриманих зловмисників, в тому числі у правоохоронних органах.

Порушено кримінальну справу по частині 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу.

При цьому відносно Упиря порушено кримінальну справу за статтями 263 (незаконне поводження зі зброєю) та 309 (незаконне зберігання наркотиків) Кримінального кодексу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь