Переключиться на мобильную версию

Луценко заявив, що Балогу можуть силою привести на допит

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко допустив силове приведення глави Секретаріату Президента Віктора Балоги для дачі свідчень у справі про вбивство у Закарпатті, в разі ігнорування ним повісток на допит.
Балогу можуть силою привести на допит
Балогу можуть силою привести на допит
Фото Дмитра Ніконорова
"Слідчий в Закарпатті, який розслідує справу про вбивство, вважає для себе необхідним допитати пана Віктора Балогу в якості свідка", - заявив Луценко сьогодні в Донецьку.

"Як тільки Віктору Балозі надішлють повістку, він повинен з'явитися до слідчого і дати правдиві показання, якщо ні, буде застосовано силове приведення, як це було з іншими високопоставленими особами", - підкреслив міністр.

Він не став уточнювати, про який саме злочин йде мова, лише зазначив, що Балога дізнається суть справи "прямо на допиті".

"Закон існує для всіх, він (Балога) повинен поважати обов'язки та права слідчого України", - сказав глава МВС.

Як повідомлялося, раніше в інтерв'ю ЗМІ Луценко заявив, що МВС має ряд запитань до Балоги у зв'язку із розслідуванням кримінальної справи про вбивство людини в Закарпатській області.

Сам Балога днями звернувся в Службу безпеки України з проханням з'ясувати ситуацію із розповсюдженням квитків на так званий "антикризовий форум" за участю перших осіб держави.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь