Переключиться на мобильную версию

Розбиті на голові мера Сімферополя яйця обійдуться депутату в 119 гривень штрафу

Суд призначив депутату Сімферопольської міської ради Наталії Лантух, яка напередодні розбила кілька яєць і вилила їх на голову меру Сімферополя Геннадію Бабенку на знак протесту проти зняття Володимира Блінова з посади секретаря міськради, адміністративне.
Яєчня на голові мера Сімферополя коштує 119 гривень
Яєчня на голові мера Сімферополя коштує 119 гривень
Фото ІА Новый регион

Як повідомила сама Лантух, Залізничний районний суд Сімферополя сьогодні на засіданні визнав її винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 173 Кодексу України про адмінправонарушення (дрібне хуліганство) і призначив штраф.

Депутат має намір подати апеляцію на рішення суду.

Лантух заявила, що її "політична акція" не відповідає "формулюванню адміністративного кодексу про те, що таке хуліганська дія".

"Хуліганська дія передбачає безпричинність, порушення громадського порядку ... У мене був тривалий конфлікт з ним (мером) на політичному підґрунті, була незгода з його позицією з деяких питань. Особисті стосунки - цілком нормальні. (Мої дії) були політичною акцією на знак протесту проти порушення регламенту міської ради, неповаги прав депутатів ", - сказала Лантух.

Як повідомлялося, 43 депутати шляхом таємного голосування бюлетенями 19 березня на сесії міськради відправили Блінова у відставку. Після чого Лантух підійшла до мера і вилила йому на голову кілька яєць. Депутат заявила, що її вчинок був спонтанним, це "крик душі" та протест проти фарсу у міськраді.

Бабенко звернувся в міліцію за фактом інциденту. Мер назвав дії депутата хуліганськими, при цьому з іронією зазначив, що йому, хоча він і не просив, зробили яєчну маску, яка, як кажуть жінки, корисна для волосся.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь