Переключиться на мобильную версию

У РНБО вважають малоймовірною можливість війни з Росією у Криму

Рада національної безпеки і оборони України вважає малоймовірним прогноз екс-посла США Стівена Пфайфера щодо можливого збройного зіткнення з Росією в Криму.
Гавриш: Нестабільна Україна – це нестабільна Росія
Гавриш: Нестабільна Україна – це нестабільна Росія
static.24.ua

Про це заявив заступник секретаря РНБО Степан Гавриш в інтерв’ю журналу Тиждень.

"Незважаючи на весь комплекс погроз з боку нашого північного сусіда, я відкидаю можливість радикального сценарію. Нещодавня доповідь американського експерта з українських питань Стівена Пфайфера свідчить про те, що існує ризик військових зіткнень між Україною і Росією в Криму. Проте я переконаний, що така ймовірність досить віртуальна", - сказав він.

"У нинішніх умовах для будь-якої великої держави починати війну проти іншої країни означає програти власну історію. Що сталося зі США після війни з Іраком? Усі ми отримали фінансово-економічну кризу американського походження, довіра до адміністрації президента Буша була істотно підірвана. Також на міжнародному рівні почалася складна дискусія щодо місця і ролі США у геополітиці", - пояснив Гавриш.

"Я міг би сказати, що Росія має плани тримати Україну в зоні підвищеної турбулентності, що для Росії слабка Україна максимально вигідна. Але не слід забувати: чим слабкішою буде Україна, тим нестабільнішою буде ситуація в самій Росії. Україна дуже глибоко диверсифікована в розвиток Росії - рівень кооперації в деяких сферах досягає 75%. І найближчим часом здійснити заміну не вдасться", - вважає він.

"Нестабільна Україна - це нестабільна Росія. Потрібно пам’ятати, що Росія - велика і складна країна, усередині якої багато відмінностей, зокрема, етнічних і культурних", - зазначив Гавриш.

Нагадаємо, що екс-посол США в Україні Стівен Пфайфер опублікував доповідь, у якій йдеться  про зростаючу загрозу сепаратистських настроїв у Криму і можливість зіткнення на півострові з Росією.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь