Переключиться на мобильную версию

Ющенко: Виклики, що стоять перед Україною, найкраще долати консолідовано

Президент України Віктор Ющенко вважає, що виклики, які стоять перед Україною, найкраще долати консолідовано.
Ющенко: Виклики, що стоять перед Україною, найкраще долати консолідовано
Ющенко: Виклики, що стоять перед Україною, найкраще долати консолідовано
ric.ua

Про це він заявив в інтерв’ю 5 каналу.

В інтерв’ю глава держави виклав своє бачення щодо переговорного процесу України з Міжнародним валютним фондом, розповів про свої очікування від проведення Міжнародної конференції з модернізації ГТС України, що відбудеться у Брюсселі 23 березня цього року.

Президент в інтерв’ю окреслив головні зміни та реформи, необхідні для стабілізації ситуації в країні, і в першу чергу, щодо змін до Конституції України.

Ющенко повідомив, що наступного робочого тижня проведе чергову нараду за участю керівників усіх гілок влади, головна мета якої - завершення роботи над антикризовим пакетом, в основі якого є співпраця з МВФ.

Говорячи про боротьбу із економічною кризою, Віктор Ющенко висловив упевненість, що усі гілки влади мають працювати для цього разом.

"Виклики, що стоять перед нашою країною, найкраще долати консолідовано", - переконаний Президент.

Також він наголосив, що відновлення співпраці України з МВФ є одним із важливих компонентів боротьби із кризою в нашій державі, а також надзвичайно важливим сигналом для інвестора.

“Це - зелене світло на світлофорі для інвестора: ідіть в Україну, не бійтеся. Ми сильні не тим, що беремо кредити, а тим, що до нас ідуть інвестиції, як внутрішні, так і зовнішні”, - заявив він.

Нагадаємо, 19 березня, Президент  України Віктор Ющенко заявив, що готовий підписати усі прийняті Верховною Радою антикризові законопроекти.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь