Переключиться на мобильную версию

Тейлор: Україна повинна сама вирішити, куди їй вступати раніше

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Вільям Тейлор зазначає, що Україна повинна сама вирішувати, куди їй вступати раніше: в Європейський Союз чи в НАТО.
Вільям Тейлор
Вільям Тейлор
glavred.info

Про це він сказав в програмі Свобода на Інтері в п'ятницю ввечері.

"Що спочатку - членство в ЄС чи в НАТО - це питання Україна повинна вирішувати сама. Мої спостереження такі, що процес подачі заявки на вступ в ЄС є процесом досить довготривалим. Якщо Україна вирішить, що вона хоче вступити в НАТО, це займе коротший проміжок часу - можливо, 4, 5 або 8 років ", - зазначив Тейлор.

При цьому він заявив, що США будуть вітати рішення України вступити в НАТО, але і з розумінням поставляться до того, що Україна не вступить до Північноатлантичного альянсу. Він запевнив, що в будь-якому випадку США будуть залишатися стратегічним партнером України.

"Наша офіційна політика така, що якщо Україна прагне вступити в НАТО, або будь-який інший альянс, - це рішення має прийняти сама Україна", - сказав він.

Нагадаємо, 9 грудня 2008 року, посол США в Україні Вільям Тейлор позитивно оцінив результати засідання міністрів закордонних справ країн-членів НАТО, на якому не було прийняте рішення про надання Україні ПДЧ.

2-3 грудня, в Брюсселі відбулося дводенне засідання Ради НАТО на рівні міністрів закордонних справ, на якому очікувалося вирішення питання про приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО. Однак, питання ПДЧ не було обговорено. Замість цього, генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер заявив, що НАТО запропонує Україні та Грузії новий формат відносин в рамках так званої річної національної програми. Питання про надання ПДЧ Україні та Грузії не обговорювалося.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь