Переключиться на мобильную версию

В Івано-Франківськ привезли мощі італійського чудотворця

Сьогодні у кафедральному соборі Святого Воскресіння Української греко-католицької церкви в Івано-Франківську виставлено для молитовного шанування мощі містика, стигматика, чудотворця св. Отця Піо, привезені із Сан-Джованні Ротондо (Італія).
Отець Піо
Отець Піо
jorieken.nl

Про це повідомили у храмі Святого Воскресіння УГКЦ.  

Сьогодні християни обласного центру після закінчення богослужінь у храмах взяли участь у загальноміській передвеликодній Хресній ході, після завершення якої відбулося урочисте внесення мощей у собор Святого Воскресіння.

У хресній ході взяли участь голова обласної ради Ігор Олійник, заступники голови обласної ради і облдержадміністрації, керівники міста, народний депутат України від НСНУ Зіновій Шкутяк.

В Івано-Франківській єпархії передбачають, що мощі св. Отця Піо  перебуватимуть в місті до завершення Великого посту. Про своє бажання побачити мощі у себе вже заявили у Львові, Києві, Одесі, Коломиї.

Щодня в храмі о 18.00 буде служитися Божественна Літургія, після якої можна буде приступити до мощей святого та отримати благословення святим миром.

Нагадаємо,  світське ім‘я італійського священика отця Піо - Франциск  Форджоне. Він народився 25 травня 1887 року в П‘єтрельчіні (Італія). Усе своє життя він провів у монастирі капуцинів в Сан Джованні Ротондо. 10 серпня 1910 року Форджоне став священиком. Він служив св. Месу, сповідав, розмовляв з людьми і допомагав у вирішенні їхніх проблем. Ті, що приходили до отця Піо, розуміли - це незвичайна людина, адже він читав їхні думки, передбачав події, знав гріхи до того, як люди самі їх називали, і дуже сварився, коли хтось їх приховував.

За розповідями, у 1918 році отець Піо отримав від Бога ще один дар - стигмати (рани на руках, ногах та боці на зразок тих, які мав сам Ісус Христос під час страждань на хресті). Ці рани завжди кровоточили, боліли і протягом 50 років не загоювались на тілі священика. Отець Піо мав також дар зцілення хворих.  

Він помер 23 травня 1968 року, залишивши своїм нащадкам запевнення: “Набагато більше я зможу зробити для вас на небі”.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь