Переключиться на мобильную версию

Завтра Ющенко відвідає Чехію

Президент України Віктор Ющенко відвідає Чехію із державним візитом для зустрічей із владою 24-25 березня.
Ющенко відвідає Чехію
Ющенко відвідає Чехію
kherson.ucoz.ru

"Візит повинен активізувати діалог між Україною та Чехією, забезпечити політичну та практичну підтримку процесу наближення України до Європейського Союзу і виробити алгоритм спільних дій для зближення енергетичної політики України і ЄС", - заявила сьогодні прес-секретар Президента Ірина Ванникова.

За її словами, одним із важливих завдань візиту також є лібералізація візового режиму між Україною та ЄС, зокрема, щодо скасування візових зборів для громадян України в короткостроковій перспективі.

Заплановано зустрічі Ющенка з Президентом Чехії Вацлавом Клаусом, прем'єр-міністром Міреком Тополанеком, головою парламенту Пржемислом Соботкой.

Президент також виступить в рамках Європейського банківського і фінансового форуму в Празі і підпише ряд двосторонніх договорів.

Нагадаємо, Україна та Чехія домовилися співпрацювати у наповненні ініціативи Східного партнерства найбільш амбітним змістом, яке сприятиме набуттю Україною членства в Європейському Союзі. Чехія підтримує подальше поглиблення відносин між ЄС та Україною. У першому півріччі 2009 року Чехія головує в ЄС.

Сьогодні, як уже повідомлялося, Президент відбув із одноденним робочим візитом до Бельгії, де він візьме участь у міжнародній конференції із модернізації української газотранспортної системи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь