Переключиться на мобильную версию

Захоплення Батьківщини: Ківалов запідозрив СБУ у стеженні за дочкою і зятем Тимошенко

Народний депутат України Сергій Ківалов підготував звернення до прокуратури щодо відеоспостереження співробітниками СБУ за дочкою прем'єр-міністра Євгенією Тимошенко та її зятем Шоном Карром під час їх перебування в Одесі.

"Минулої суботи в Одесі охорона лідера партії Батьківщина Ігоря Маркова, котрий раніше вже піддавався переслідуванням за антикорупційну та правозахисну діяльність, зауважила стеження групи невідомих, які пересувалися автомобілем Skoda Octavia", - повідомила сьогодні прес-служба Ківалова.

"Після того, як у вікні автомобіля помітили блік, характерний для оптичного прицілу снайперської гвинтівки, охоронці Маркова здійснили захоплення переслідувачів. При цьому в останніх було виявлено документи співробітників СБУ, кілька пар державних номерних знаків на автомобіль і відеокамеру, на яку здійснювалася зйомка" , - зазначили в прес-службі.

Того ж дня, як наголосила прес-служба нардепа, силами спецпідрозділу СБУ Альфа було здійснено захоплення одеського офісу партії Батьківщина, в ході якого зазначені документи і відеокамеру було вилучено і, "треба розуміти, вони повернулися до власників".

"Якщо не брати до уваги вже звичного порушення закону органами безпеки, - зазначили в прес-службі, - випадок типовий. Однак пізніше стала відома сенсаційна інформація".

"Як повідомило конфіденційне джерело із посиланням на народного депутата України Сергія Ківалова, у пам'яті вилученої відеокамери містилися записи прихованого відеоспостереження, зокрема, за дочкою прем'єр-міністра України, Євгенією Тимошенко та її зятем Шоном Карром під час їх перебування в Одесі. Стосовно цього Сергієм Ківаловим вже підготовлено звернення до прокуратури ", - наголосила прес-служба політика.

Ківалов вважає, що ознаки порушення прав людини існують: "До того ж, отримані ними відомості, що стосуються особистого життя людей, повинні не зберігатися, а знищуватися. Такий закон. Але його не дотримуються". Подальша силова виїмка відеокамери силами антитерористичного підрозділу СБУ тільки підтверджує ці підозри, - підсумували в прес-службі.

Як повідомлялося, 21 березня співробітники спецпідрозділу СБУ Альфа під особистим керівництвом голови СБУ в Одеській області Анатолія Матіоса затримали лідера проросійський партії Батьківщина Ігоря Маркова у власному офісі. Через деякий час Альфа покинула офіс Батьківщини, нікого не забравши з собою.

На офіційному сайті Батьківщини повідомляється, що перед інцидентом охорона Маркова затримала невідомих людей, які вели відеоспостереження та знаходилися на стоянці, що охороняється.

Сам Марків заявляв, що на нього готується замах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь