Переключиться на мобильную версию

Ющенко вийде в прямий ефір із Бельгії о 14:00

Національна телекомпанії України транслюватиме виступ Президента України під час Міжнародної спільної Конференції Україна-ЄС із модернізації газотранспортної системи України о 14:00.

Про це повідомили в прес-службі Президента. Раніше в Секретаріаті Ющенка інформували, що пряма трансляція почнеться о 12:45.

Крім того, в прес-службі Президента повідомили, що о 15:15 НТКУ транслюватиме зустріч Ющенка і голови Європейської комісії Жозе Мануеля Баррозу, яка відбудеться в рамках конференції.

Президент України вже прибув до Брюсселя. У ході конференції планується його виступ, керівника уряду України, комісара Європейської комісії з питань енергетики Андріса Пієбалгса, президента Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу та ін.

За підсумками конференції заплановано підписати спільну декларацію. Очікується, що її підпишуть прем'єр-міністр України, комісар Єврокомісії з питань зовнішніх відносин та європейської політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер, Пієбалгс, президент Європейського інвестиційного банку Філіп Майштадт, перший віце-президент ЄБРР Варел Фріман, директор Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Мартін Райзер.

Планується, що Ющенко проведе низку зустрічей із главами міжнародних і європейських фінансових інститутів.

До складу української делегації на час цього візиту ввійшли: т. в. о. міністра закордонних справ України Володимир Хандогій, заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук, уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

Як уже повідомлялося, Юлія Тимошенко, виступаючи на міжнародній донорській конференції, заявила, що розширення української газотранспортної системи не вимагає значних капіталовкладень і економічно вигідно для всієї газової мережі Європи. А Беніта Ферреро-Вальднер, відкриваючи конференцію, заявила про зацікавленість ЄС в ефективному функціонуванні української газотранспортної системи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь