Переключиться на мобильную версию

Встановлені підозрювані у погромі наметового містечка на Майдані

Співробітники Служби безпеки України спільно з МВС встановили чотирьох підозрюваних в організації розгрому наметового містечка громадської ініціативи Геть усіх! на Майдані Незалежності в Києві.
СБУ встановила особи підозрюваних в організації погрому
СБУ встановила особи підозрюваних в організації погрому
bratstvo.info

За словами начальника прес-служби СБУ Марини Остапенко, чотирьох підозрюваних в організації розгрому наметового містечка встановлено, але не затримано, оскільки переховуються від правоохоронних органів.

Остапенко повідомила, що двоє з них раніше були засуджені, один - за грабіж, другий - за порушення підприємницької діяльності.

При цьому вона не уточнила, до якої організації підозрювані відносяться.

Раніше в столичній міліції повідомили, що до розгрому наметового містечка на Майдані Незалежності в Києві 20 березня причетні члени громадської організації Щит.

"Встановлено, що ці події організовані громадянином Олександром Ємчуком, який представляє громадську організацію Щит", - сказав Ярема.

Днями Ємчук заявив, що ветерани спеціальних підрозділів силових структур створюють громадське об'єднання Щит. Говорячи про методи наведення порядку, Ємчук заявив, що активісти Щита будуть вести патрулювання на вулицях міст, зокрема, в столиці, як колись робили народні дружинники.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь