Переключиться на мобильную версию

СБУ розкрила розкрадання 1,7 млн гривень, які призначено на опалення шкіл

Керівництво Служби безпеки України у Львівській області розкрило схему розкрадання державних коштів, які виділено школам області на проведення опалювального сезону.
Незаконно витрачено 1,7 млн державних коштів
Незаконно витрачено 1,7 млн державних коштів
agentura.ru

Як повідомило Управління СБУ у Львівській області, встановлено, що в минулому році одна із приватних фірм за сприяння голови тендерного комітету відділу освіти Жовківської райдержадміністрації незаконно перемогла у тендері на постачання закладам освіти району майже 30 вагонів вугілля на суму понад 1 млн гривень.

Перевіркою КРУ було встановлено, що з 1822 тонн вугілля споживачам не поставили 320 тонн, хоча кошти фірмі сплачено в повному обсязі.

Крім того, аналіз якості вугілля встановив, що замість передбаченого договором вугілля зольністю 22 і 28%, вартість якого 649 і 549 гривень за тонну, у школи постачали вугілля, зольністю 35-50%, вартість якого не перевищує 300 гривень за тонну.

За даними СБУ, використовуючи таку схему, було незаконно витрачено 1,7 млн державних коштів.

У зв'язку з цим за вищезгаданими фактами порушено кримінальну справу за ст. 191, ч. 5 (розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) і ст. 366 (службова підробка) Кримінального Кодексу України.

Крім того, голову тендерного комітету відділу освіти Жовківської райдержадміністрації притягнуто до адміністративної відповідальності на підставі протоколу про корупційні діяння, який складено співробітниками УСБУ у Львівській області.

Нагадаємо, на початку березня в Луганській області СБУ накрила конвертаційний центр, через рахунки якого пройшло понад 500 млн гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь