Переключиться на мобильную версию

Ющенко в Брюсселі пообіцяв навести лад у ГТС України

Президент Віктор Ющенко заявив, що непрозорість в питанні транзиту енергоносіїв використовується проти України та ЄС. Він запевнив, що Україна має для цього єдину політичну волю.

Про це Ющенко заявив у своєму виступі на Міжнародній інвестиційній конференції з модернізації української газотранспортної системи.

Президент України наголосив, що Києву невигідна непрозорість в питанні транзиту енергоносіїв.

"Це використовується проти України і проти всього європейського співтовариства. Нам потрібно зробити висновки, в тому числі з тих подій, які мали місце на початку року", - сказав Президент.

Ющенко зазначив, що Україна хоче модернізувати газотранспортну систему, щоб гарантувати якість її роботи на рівні всіх можливих світових стандартів.

"Ми життєво зацікавлені, щоб споживач у режимі реального часу і простору завжди і всюди знав, де знаходиться і яким чином переміщується куплений ним товар", - сказав Ющенко.

"Ми хочемо остаточно навести лад у цій сфері, удосконалити її (ГТС) роботу, відсікти будь-які корупційні схеми, прибрати найменші можливості для політичного тиску і збільшити спільну економічну вигоду", - сказав Президент.

При цьому він наголосив, що дуже важливо створити чіткий механізм реалізації, забезпечити постійний супровід і безперебійне виконання рішень, фінансування.

Ющенко зазначив, що Україна добре усвідомлює відповідальність і стратегічне значення української ГТС. Він нагадав, що понад третина тих обсягів газу, які отримують європейські країни, транспортується через Україну.

Як повідомлялося, сьогодні, 23 березня, в Брюсселі відбувається Міжнародна конференція Україна - ЄС з модернізації газотранспортної системи України.

У ході конференції український уряд спільно з Європейською комісією, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком та Світовим банком підписали декларацію за підсумками міжнародної донорської конференції з модернізації української газотранспортної системи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь