Переключиться на мобильную версию

У Гонконгу розпочався суд у справі аварії українського судна

Сьогодні, 23 березня, у Гонконгу почалося судове засідання у справі про відповідальність за порушення з боку лоцманських служб і капітанів українського транспортно-буксирного судна Нафтогаз-67 і китайського суховантажу Яохай.
У Гонконгу розпочався суд у справі про аварію українського судна
У Гонконгу розпочався суд у справі про аварію українського судна
forum.skynet.zp.ua

Згідно з повідомленням, у даний час почалося детальне вивчення документів, які надали суду українська та китайська сторони.

Судове засідання триватиме приблизно місяць до прийняття остаточного рішення.

Нагадаємо, 22 березня минулого року у Південно-Китайському морі відбулося зіткнення українського судна Нафтогаз-67 з китайським суховантажем Яохай.

У результаті катастрофи українське судно, отримавши 4-метрову пробоїну, затонуло протягом декількох хвилин. З 25 членів екіпажу вдалося врятувати 6 українців і 1 китайського члена команди судна.

За словами голови правління Державного акціонерного товариства Чорноморнафтогаз Анатолія Присяжнюка, висунуто звинувачення трьом сторонам - диспетчерській службі, капітану китайського суховантажу і капітану українського судна.

За його словами, "на сьогоднішній день уже є експертизи (які проводили українські експерти), які доводять правоту на 80% нашого капітана і на 20% - тієї (китайської) сторони".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь