Переключиться на мобильную версию

Харків'янка прикувала себе наручниками у відділенні банку і облилась бензином

Сьогодні, 23 березня, у Харкові у відділенні банку Надра (вул.Сумська, 74) клієнтка прикували себе наручниками і облила бензином.

Вона вимагала видати їй внесок, термін дії договору за яким закінчувався завтра, 24 березня.

Про це повідомили в центрі зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУ МВС України в Харківській області.

За даними управління, жінка перебувала в стані психологічної травми. Співробітники відділення банку викликали швидку допомогу, пожежників і міліцію.

Як повідомило джерело в банку, жінка мала намір підпалити себе, але їй не дали цього зробити співробітники відділення. Відомо також, що жінка прийшла у відділення разом з родичами - молодою подружнього парою.

На місце конфлікту прибув начальник ГУ МВС України в Харківській області Віктор Розвадовський. Після його особистого втручання, розмови з клієнткою і керівництвом відділення конфлікт було вирішено - жінці пообіцяли видати депозит.

Швидка відвезла її до лікарні невідкладної допомоги.

Як повідомлялося, 18 березня в одне з відділень банку Надра, розташоване у Полтаві працівники банку викликали міліцію, щоб угамувати жінку, якій відмовили в поверненні депозиту в сумі 2,1 тис. євро.

76-річний житель села Колоденка Рівненського району, роздягнувшись догола і погрожуючи самоспаленням, домігся повернення частини свого вкладу на депозитному внеску у Рівненському відділенні Укрпромбанку.

За матеріалами: Status Quo

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь