Переключиться на мобильную версию

За участь в акціях протесту партії обіцяють 20 гривень на годину

У соціальній мережі В контакті з’явилася інформація про те, що в період з 30 березня по 19 квітня у Києві та інших містах України "за ініціативою лідируючих політичних партій буде проведена санкціонована мирна акція протесту (мітинг)".

Про це повідомляє Комерсант-Україна.

За інформацією видання, усіх бажаючих запрошують, отримавши помірну плату, взяти участь у цих мітингах, на які його організатори планують зібрати у Києві 300 тисяч людей, у Сімферополі - 150 тисяч осіб, у Дніпропетровську, Донецьку, Львові і Одесі - по 100 тисяч осіб.

Згідно з оголошенням, щоб стати пересічним учасником, необхідно "привести із собою друзів і знайомих, підтримувати усе те, що відбувається на сцені, утримуватися від вживання алкогольних напоїв, обов’язково мати при собі гарний настрій і посмішку".

У якості оплати учасникові мітингу організатори обіцяють "20 грн. за годину роботи, гарний настрій і безкоштовні концерти відомих українських і російських зірок шоу-бізнесу".

Як повідомлялося Партія регіонів має намір розпочати проведення акцій протесту в різних містах України з Майдану Незалежності у Києві.

Більше третини українців готові взяти участь в акціях протесту для захисту своїх інтересів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь