Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Україна та ЄС готові залучити РФ до модернізації української ГТС

Україна і Європейський Союз готові залучити Росію як партнера до програми реконструкції і модернізації української газотранспортної системи, заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні у Брюсселі.
Тимошенко: Україна та ЄС готові залучити РФ до модернізації української ГТС
Тимошенко: Україна та ЄС готові залучити РФ до модернізації української ГТС
novynar.img.com.ua

При цьому вона підкреслила, що в цьому процесі повинні брати участь, як постачальники природного газу, так і споживачі. Так, вважає Тимошенко, заява, підписана за підсумками брюссельської конференції, є відкритою для інших учасників.

"Якщо уважно прочитати спільну заяву, то вона  є відкритою для всіх учасників інвестиційного процесу, і тому я переконана, що якщо Газпром, Російська Федерація мають намір або інвестувати у цей процес, або залучити компанії РФ, які можуть брати безпосередню участь у здійсненні робіт з модернізації і реконструкції, ми будемо це вітати", - підкреслила глава уряду.

Як повідомляється, Тимошенко переконана у тому, що цей проект буде успішним: "Я вірю, що всі сторони докладуть усіх зусиль, і ми досягнемо успішного результату".

У свою чергу, президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу засвідчив такі плани і зазначив: "Якщо Росія захоче приєднатися, ми її з радістю приймемо".

Раніше сьогодні повідомлялося про те, що Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу порівняв українську ГТС з життєвою артерією, що забезпечує європейське "тіло".

Також Президент Ющенко сьогодні заявляв, що Україна відкрита для діалогу, у тому числі і з російською стороною, з організації міжнародних інвестиційних форумів.

Нагадаємо, раніше заступник голови правління ВАТ Газпром Голубєв заявив, що сума, необхідна для модернізації української ГТС, має бути у 10 разів більша за ту, яка обговорювалася  сьогодні у Брюсселі на міжнародній інвестиційній конференції з модернізації української ГТС.

Крім того, сьогодні повідомлялося, що після підписання підсумкового документу міністр палива і енергетики Юрій Продан і перший заступник глави НАК Нафтогаз України Ігор Діденко на конференції представили майстер-план модернізації ГТС України.

Нагадаємо, Кабмін України з Європейською комісією, Європейським банком реконструкції і розвитку, Європейським інвестиційним банком і Світовим банком підписали декларацію за підсумками міжнародної донорської конференції з модернізації української газотранспортної системи.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь