Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Міст Метро може обрушитися у найближчі три роки

Столичний міст Метро, що з'єднує правобережну частину міста з Лівим берегом, може впасти, якщо його найближчим часом не почнуть ремонтувати, пише Сегодня із посиланням на результати перевірок Державного дорожнього науково-дослідного інституту.
Міст Метро може обрушитися
Міст Метро може обрушитися
nostalgia.org.ua

Газета пише, що столична влада поки вирішила заборонити по мосту рух вантажівок і готує косметичний ремонт.

За словами начальника главку транспорту Київміськадміністрації Станіслава Гвоздікова, міст проектували тільки для метро, а тепер по ньому їздять і легкові авто, і - до недавнього часу - вантажівки. При спорудженні використовували опори моста Боша, який стояв на цьому місці з 1925 року.

Оскільки ці опори були ширшими, ніж потрібно для тунелю, вирішили пустити там ще й автотранспорт. Нових опор у 60-х роках ніхто не збудував, міст залишився стояти на колишніх спорудах. Відтоді перехід ніхто серйозно не ремонтував.

Однак, як з'ясувала Сегодня, міст потрібно терміново ремонтувати, інакше йому залишилося жити щонайбільше три роки. "У минулому році ми провели детальне техніко-інструментальне дослідження і прийшли до висновку, що арочні прольоти, які побудовано на совість, ще можуть якось протягнути, а от більшість бетонних елементів і арматуру час не помилував. У багатьох місцях прольоти піддалися незворотній корозії", - розповів керівник Державного дорожнього науково-дослідного інституту Петро Коваль.

"Уже зараз потрібно різко зменшити навантаження на міст, обмеживши по ньому рух. З огляду на стратегічне значення для столиці лінії метро, що проходить по мосту, роботи можна починати, не зупиняючи поїздів. Але якщо дорожники затягнуть із початком ремонту, то міст доведеться перекривати повністю!" додав Коваль.

У Київавтодорі заявили, що поки мосту вистачить і заміни асфальту. Як розповів газеті головний інженер корпорації Василь Мельниченко, у найближчі кілька місяців буде підготовлено документацію реконструкції верхньої частини мосту. З міського бюджету виділять 3,7 млн грн. Ремонт же несучих елементів мосту почнуть не раніше 2010 року.

"Провівши свою експертизу, ми прийшли до висновку, що в найгіршому стані знаходиться саме дорожнє полотно. Ми перекладемо гідроізоляцію. Це призупинить процес руйнування", - заявив Мельниченко. На час реконструкції рух транспорту повністю перекривати не будуть і працювати обіцяють в основному уночі.

Нагадаємо, кілька днів тому влада Києва заборонила в'їзд вантажного автотранспорту на міст Метро.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь