Переключиться на мобильную версию

Київ вирішив створити службу таксі

Київська міська державна адміністрація вирішила створити міську службу легкового таксі.
Буде розроблено єдиний стандарт зовнішнього вигляду автомобілів таксі та їх водіїв
Буде розроблено єдиний стандарт зовнішнього вигляду автомобілів таксі та їх водіїв
student43.ru

Як йдеться у відповідному розпорядженні Київміськадміністрації, службу планується створити на основі комунального майна.

Адміністрація визначила оператором інформаційно-технічного забезпечення службу таксі комунального підприємства Київпастранс. У зв'язку з цим адміністрація доручила Київпастрансу на договірних засадах залучити перевізників до надання послуг таксі й забезпечити функціонування централізованої диспетчерської служби.

Також підприємство має розробити єдиний стандарт зовнішнього вигляду автомобілів таксі та їх водіїв, забезпечувати контроль над технічним і санітарним станом машин, проходженням медичного контролю водіями.

Крім того, Головне управління транспорту разом з райдержадміністраціями повинні визначити місця зупинок і стоянок таксі на дорогах міста і розробити вимоги до їх обладнання.

Як повідомлялося раніше, Київміськадміністрація вважає за необхідне створення комунальної служби таксі в рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу в 2012 році. Раніше КМДА вирішила ввести плату за стоянку таксі на обладнаних для цього майданчиках на території міста.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь