Переключиться на мобильную версию

Модернізація ГТС України: Партія регіонів підтримала позицію Росії

Заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Ганна Герман висловила переконання, що без участі Росії підписання Україною, Європейською комісією та міжнародними банками плану співробітництва в модернізації української ГТС не матиме реальних резу.
Ганна Герман: В іншому випадку всі угоди, підписані Президентом і прем'єр-міністром, залишаться матеріалом для мемуарів
Ганна Герман: В іншому випадку всі угоди, підписані Президентом і прем'єр-міністром, залишаться матеріалом для мемуарів
golos.in.ua

"Без залучення Росії до європейського проекту модернізації ГТС ця ідея ніколи не буде мати реального втілення", - передала слова Герман, сказані в інтерв'ю Інтерфакс-Україна, прес-служба ПР.

За її словами, Президент і прем'єр-міністр повинні негайно звернутися до Європейського Союзу і Росії з пропозицією зробити цей проект тристороннім.

"В іншому випадку всі угоди, підписані Президентом і прем'єр-міністром у Брюсселі з модернізації української ГТС, залишаться матеріалом для мемуарів цим політикам на період після наступних президентських виборів", - резюмувала нардеп.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Росії Володимир Путін піддав різкій критиці підписану 23 березня між Україною, Європейською комісією та низкою банків декларацію про модернізацію української ГТС. Путін підкреслив, що дані документи не враховують позицію Росії у цьому питанні, а також зазначив, що Єврокомісія відмовилася спільно з Росією вирішувати питання надання кредитів Україні.

Крім того, МЗС Росії попередив Україну та Європу про те, що низка положень декларації, прийнятої 23 може призвести до подорожчання вартості газу для українських та європейських споживачів. 

 Тим часом, уповноважений Президента України з енергетичних питань Богдан Соколовський заявив, що підхід Росії до модернізації ГТС не влаштовує Україну. А голова українського уряду Юлія Тимошенко сказала, що Україна і Європейський Союз готові залучити Росію як партнера до програми реконструкції та модернізації української газотранспортної системи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь