Переключиться на мобильную версию

В Одесі 1 квітня оголошено неробочим днем

Одеська влада у зв'язку з Гумориною-2009 оголосила 1 квітня неробочим днем.
1 квітня оголошено неробочим днем
1 квітня оголошено неробочим днем
e-news.com.ua

Відповідне розпорядження підписав Одеський міський голова Едуард Гурвіц.

"1 квітня оголошено неробочим днем з метою надання одеситам можливості взяти участь у широкомасштабних загальноміських заходах Гуморини-2009", - сказано у розпорядженні мера, - і з урахуванням "багаторічних традицій проведення свята та посиленого інтересу до нього численних гостей України та іноземних країн".

У рамках святкування відбудеться розважальна шоу-програма, що включає в себе карнавальну ходу Ще не вмерла Гуморина, відкриття пам'ятника в саду скульптур Літературного музею, конкурс караоке, численні концерти та виставки, святковий феєрверк і молодіжну дискотеку.

З концертами на Гуморині виступлять Студія - 95 квартал, Клара Новикова, Новые русские бабки та інші майстри естради та творчі колективи.

Співробітники міліції забезпечать паркування іногородніх автобусів по вулиці Приморській, а також перекриють рух автотранспорту на час карнавальної ходи, яка почнеться на Соборній площі о 16:00.

Міським підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності рекомендовано перенести робочий день з 1 на 4 квітня - суботу.

Нагадаємо, 1 квітня в Одесі традиційно проводять Гуморину.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь