Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: У Києві продаватимуть будиночки на воді

Київська ремонтно-експлуатаційна база маломірного флоту планує запустити серійне виробництво човнів, а також продавати будиночки на воді та плавдачі на Дніпрі.
У Києві продаватимуть будиночки на воді
У Києві продаватимуть будиночки на воді
radikal.ru

Як повідомляє газета Хрещатик, ціни обіцяють більш ніж демократичні. У зручних спорудах на воді, за словами керівництва бази, можна буде поселяти й туристів під час проведення Євро-2012.

Видання зазначає, що незабаром Київська ремонтно-експлуатаційна база маломірного флоту, що на Видубичах, планує запустити серійне виробництво човнів і надати повний комплекс послуг із експлуатації малого водного транспорту. Щоб забезпечити власників невеликих суден, влада міста вирішила відновити інфраструктуру для загального користування.

"Наша команда вирішила знову почати виробництво плавдач, таких, як виготовляли 20 років тому. Це знадобиться в рамках підготовки до Євро-2012. Адже будівництво причалу і будиночків на воді допоможе вирішити питання із житлом для туристів, тобто з'явиться своєрідна база відпочинку на Дніпрі.

"У даний час вирішенням цього питання ми займаємося разом з Управлінням у справах молоді та туризму", - розповів директор КП Госпкомобслуговування Олександр Дяченко.

Запуск серійного виробництва водного транспорту - головна мета Київської ремонтно-експлуатаційної бази маломірного флоту.

За словами Дяченка, купити човен або катер можна буде за доступною ціною.

На базі на Видубичах відновлюють випуск алюмінієвих мисливських човнів, виробництво яких призупинили ще в радянський час. Такий товар коштуватиме приблизно $ 150-200, що значно дешевше від гумового човна.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь