Переключиться на мобильную версию

Колишнього київського міліціонера, котрий вбив студента, засуджено до 15 років

Київський апеляційний суд залишив у силі рішення Дніпровського районного суду, що засудив до 15 років позбавлення волі колишнього міліціонера, який вбив студента у 1996 році.
Злочинця затримано на території Росії
Злочинця затримано на території Росії
novostivl.ru

Суд виніс відповідну постанову сьогодні, 24 березня.

Згідно із рішенням Дніпровського районного суду, колишнього міліціонера полку швидкого реагування Беркут Івана Ващенка засуджено до 15 років позбавлення волі за вбивство студента КНУ ім. Тараса Шевченка, яке скоєно більше 10-ти років тому.

Ващенко знаходився в розшуку із 1996 року. Відомо, що весь цей час він переховувався за межами України. Злочинця затримано на території Росії, після чого притягнуто до кримінальної відповідальності.

На ґрунті недружніх відносин, що раптово виникли, він зробив два постріли із табельної зброї в студента, в результаті яких той одразу ж помер

Як повідомили в прокуратурі Києва, вбивство трапилося в квітні 1996 року неподалік від супермаркету по вул. Раїси Окіпної. Ващенко, перебуваючи при виконанні службових обов'язків, навмисно перевищив посадові повноваження.

Як повідомили в столичній прокуратурі, на ґрунті недружніх відносин, що раптово виникли, він зробив два постріли із табельної зброї в студента, в результаті яких той одразу ж помер.

Незважаючи на те, що засуджений не визнавав себе винним у скоєних злочинах, під час судового розгляду кримінальної справи державний обвинувач прокуратури Києва на підставі зібраних досудовим слідством доказів довів незаперечну провину підсудного.

Раніше, 23 березня, в Полтаві затримано офіцера Внутрішніх військ, який торгував зброєю.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь