Переключиться на мобильную версию

СБУ стверджує, що вела в Одесі спостереження не за Батьківщиною, а за контрабандистами

Об'єктами оперативників СБУ в Одеській області була не партія Батьківщина, а група осіб, яку підозрювали в контрабандній діяльності.
Об'єктом оперативників СБУ в Одеській області був не Марків, а група контрабандистів
Об'єктом оперативників СБУ в Одеській області був не Марків, а група контрабандистів
dumskaya.net

Про це повідомили в прес-центрі СБУ, коментуючи інцидент, що стався 21 березня в Одесі з представниками партії Батьківщина.

У повідомленні зазаначається, що співробітники СБУ здійснювали оперативно-розшукові заходи виключно в рамках закону згідно санкції суду.

На даний момент СБУ і прокуратура проводять перевірку стосовно незаконного втручання приватної охорони в діяльність правоохоронних органів.

"Альфа виконувала свої обов'язки та адекватно реагувала на напади приватної охорони на співробітників правоохоронних органів", - повідомили в прес-центрі СБУ.

У прес-центрі також нагадали, що Альфа - це центр спеціальних операцій по боротьбі з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства і співробітників правоохоронних органів, і тому все відбувалося виключно в рамках закону.

Як повідомлялося, лідер партії Батьківщина, депутат міської ради Одеси Ігор Марків сподівається на створення тимчасової слідчої комісії у парламенті з розслідування інциденту із захопленням співробітниками СБУ офісу партії.

Народний депутат від фракції Партії регіонів Сергій Ківалов заявив, що ці матеріали підтверджують, що СБУ незаконно стежила за Марковим, дочкою прем'єр-міністра Євгенією Тимошенко та її чоловіком Шоном Карром.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь