Переключиться на мобильную версию

Зварича перевезли до Львівського СІЗО

Колишнього голову Апеляційного адміністративного суду Львова Ігоря Зварича перевезли у Львівський слідчий ізолятор Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань.
Життю ув’язненого нічого не загрожує
Життю ув’язненого нічого не загрожує
zik.com.ua

Про це повідомив адвокат екс-голови суду Ігор Савка.

За його словами, Зварича перевезли учора увечері після завершення засідання Апеляційного адміністративного суду Києва, який постановив залишити екс-суддю під вартою.

"На даний час Ігор Зварич перебуває у Львівському СІЗО, однак про умови утримання нічого не можу сказати - я ще не був у свого підзахисного", - сказав Савка.

Заступник начальника Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Львівській області Мирослав Демків підтвердив інформацію про те, що екс-суддя Зварич на даний час перебуває у Львівському СІЗО, і підкреслив, що "життю ув’язненого нічого не загрожує".

"Не варто нагнітати ситуацію щодо імовірної загрози життю Ігоря Зварича. Адміністрація слідчого ізолятора в повній мірі відповідає за безпеку всіх в'язнів - незалежно від того, яке у них прізвище: Зварич чи якесь інше", - зазначив Демків.

Щодо умов утримання, у яких знаходиться "елітний ув’язнений ", Демків зазначив, що "умови звичайні, як у всіх. Я не уточнював, але не думаю, що Ігор Зварич перебуває в окремій камері. Ми не маємо таких умов - утримувати в'язнів до вироку суду в окремих камерах ".

Як повідомлялося, Апеляційний суд Київської області 23 березня постановив не випускати Зварича з ув'язнення під підписку про невиїзд.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь