Переключиться на мобильную версию

Аделаджа запросив Обаму до Києва на святкування річниці Посольства Божого

Старший пастор Церкви Посольства Божого Сандей Аделаджа повідомив, що серед запрошених на святкування 15-ої річниці церкви, яке відбудеться в Києві на початку квітня, - президент США Барак Обама.
Аделаджа запросив Обаму до Києва
Аделаджа запросив Обаму до Києва
segodnya.ua

Святкування 15-ої річниці Посольства Божого відбудеться з 2 по 5 квітня у Палаці Спорту в центрі Києва.

Також серед запрошених, за словами Аделаджі, - Президент України Віктор Ющенко, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, мер Києва Леонід Черновецький і лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Аделаджа також повідомив, що в процесі святкування 15-ої річниці Церкви близько 10 тис. її парафіян щодня молитимуться за мудрість українських політиків, за швидкий вихід країни з фінансової кризи, і за благополуччя українського народу.

За його словами, у період світової кризи, яка супроводжується розчаруванням і недовірою, українці хочуть об'єднатися для спільного пошуку рішень для якнайшвидшої боротьби з кризовою ситуацією.

Нагадаємо, в березні цього року МВС порушило кримінальну справу стосовно пастора церкви Посольство Боже Сандея Аделаджі за підозрою в шахрайстві і причетності Аделаджі до організації діяльності фінансової групи King's Capital. Пастор Аделаджа, у свою чергу, заявив, що звинувачення на його адресу - безпідставні.

За матеріалами: Радіо Київ 98 FM

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь