Переключиться на мобильную версию

В Україні зріс рівень вуличної злочинності

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що з початку 2009 року рівень вуличної злочинності в Україні зріс на 12%. На думку міністра, це пов'язано з кризою.
Луценко: Вулична злочинність збільшилася на 5-10%
Луценко: Вулична злочинність збільшилася на 5-10%
tymoshenko.com.ua

Про це Луценко повідомив сьогодні, 25 березня, в Кабінеті Міністрів.

"Залежно від регіонів вулична злочинність збільшилася на 5-10%, в середньому по Україні це збільшення становить 12%. Я вважаю це абсолютно об'єктивною цифрою у зв'язку зі збільшенням безробіття, амністією і поверненням трудових мігрантів із Західної Європи і Росії", - сказав Луценко.

За його словами, більшість людей, які втративши легальні доходи, намагаються знайти кошти на життя і забезпечення своїх родин.

"На сьогоднішній день саме тому ми збільшили підрозділи міліції, які знаходяться безпосередньо на вулицях, на 30% в особливо небезпечних регіонах, яким є Донецька область. З 1 квітня буде направлено додатковий контингент, полк внутрішніх військ, які допомагатимуть місцевим правоохоронним органам збити хвилю вуличної злочинності", - зазначив міністр. При цьому він додав, що в цілому, завдання міліції - не допустити повернення свавілля 90-х на вулиці України. "Я абсолютно переконаний, що ми виконаємо це завдання", - підкреслив він.

Як повідомлялося, вчора, 24 березня, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що за час економічної кризи рівень злочинності в Україні зріс на 10-15%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь